Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.")Vestuves kurkime kartu!

Domenas vestuves.eu parduodamas. Kreipkitės info@vestuves.eu arba +370 600 49403

Laura ir Evaldas - "Kelias namo"www.VideoFabrikas.lt

Fotografas iš Žemaitijos - Rolandas LukošiusRolando Lukošiaus fotografija
Rolando Lukošiaus fotografija
Rolando Lukošiaus fotografija
Rolando Lukošiaus fotografija
Rolando Lukošiaus fotografija

Telefonas: +37068034044; +37062755774
El. paštas: fotorolandas@yahoo.com
URL: http://www.fotorolandas.lt

Lietuviškos muzikos atlikėjai iš Žemaitijos - grupė "L.M"

muzikantaivestuvems2.lt

Vestuvių planavimas: naudingi patarimaiVestuvių planavimas – ne tik vienas maloniausių, bet ir vienas sudėtingiausių darbų prieš vestuves. Vestuvių planavimas paprastai prasideda likus 10–12 mėnesių iki vestuvių. Todėl norime jums patarti, kokius būtinus darbus reikia atlikti per šį laiką.

Likus 10–12 mėnesių iki vestuvių svarbu pradėti parengiamuosius darbus. Pasikalbėkite tarpusavyje, ko tikitės iš vestuvių, nustatykite tikslią vestuvių datą, pagalvokite, ar jums reikalinga vestuvių planuotoja. Šiuo metu jau reikėtų rezervuoti sodybą ar vietą patikusiame restorane. Pagalvokite, kokio tipo turėtų būti vestuvių ceremonija. Sudarykite svečių sąrašą. Pasirinkite liudininkus ir paskirkite jiems reikiamas užduotis. Taip pat nepamirškite sudaryti vestuvių biudžeto, susitarkite, kas už ką moka ir, jeigu reikia, pasitarkite su tėveliais.

Likus 6–9 mėnesiams iki šventės svarbu atlikti tikslesnius organizacinius darbus. Pasirūpinkite maistu. Jeigu vieta, kurioje pasirinkote švęsti vestuves, neteikia maitinimo paslaugų, užsisakykite maistą pas tiekėjus ir būtinai sudarykite paslaugų teikimo sutartį. Šiuo laikotarpiu patartina išsirinkti fotografą – iš anksto aptarkite su juo visus rūpimus klausimus, pasirašykite sutartį. Vėliau išsirinkite muzikantus ir pasirašykite su jais sutartį. Po šių darbų nuotakai ateina laikas ieškoti vestuvių suknelės. Tačiau nereikia pamiršti ir jaunikio – jam taip pat reikia išsirinkti tinkamą aprangą, avalynę, aksesuarus. Šiuo metu galite drąsiai rezervuoti vietą pas makiažo meistrą ir šukuosenų specialistą. Po to išsirinkite žmogų, kuris papuoš jūsų šventę, jeigu neketinate to daryti patys. Taip pat atlikite daugybę kitų smulkių darbų: pagaminkite arba užsisakykite kvietimus, stalo korteles ir pan. Derėtų pasirūpinti, kur keliausite po vestuvių. Galite drąsiai užsisakyti kelionę. Jaunieji, norintys nustebinti svečius jausmingu vestuviniu šokiu, gali pradėti lankyti šokių pamokas. Šiuo laikotarpiu nepamirškite išsirinkti ir vestuvinių žiedų.

Kai iki vestuvių liko 3–5 mėnesiai, apsvarstykite svečių atvykimo ir apgyvendinimo klausimus, išsiųskite kvietimus, pakoreguokite svečių sąrašą, pasirūpinkite simbolinėmis dovanėlėmis svečiams, sudarykite vestuvių scenarijų, pakalbėkite su vestuvių dekoratoriumi, išsirinkite kūrinius, kurie gros bažnyčioje, galutinai apsvarstykite meniu.

Likus 1–2 mėnesiams iki vestuvių galite užsisakyti vestuvinį tortą, vėl pakoreguoti svečių sąrašą, dar kartą pabendrauti su fotografu, atsiimti vestuvinius žiedus. Šiuo metu nuotaka jau gali pasirūpinti apatiniu trikotažu.

Likus kelioms savaitėms iki vestuvių, peržiūrėkite vestuvių scenarijų, pamatuokite drabužius, aksesuarus, paruoškite daiktus, kurie bus reikalingi povestuvinėje kelionėje.

Likus dienai iki vestuvių pasistenkite gerai išsimiegoti, pasirūpinkite dailiu manikiūru, paruoškite pinigų vokelius paslaugų teikėjams: muzikantams, fotografui, floristui ir pan. Paskutinę dieną prieš vestuves būtinai pailsėkite – vakare surenkite romantišką vakarienę arba ramiai pasivaikščiokite.

Atėjus vestuvių dienai būtinai papusryčiaukite. Vėliau nuotaka turėtų keliauti pas šukuosenų ir makiažo meistrus. Svarbu laikytis sudaryto grafiko. Be abejo, svarbiausia – pozityvi nuotaika. Net jeigu įvyks maži nesklandumai, nesijaudinkite ir neleiskite smulkmenoms užgožti jūsų laimės.

Straipsnio autorius: www.fotogidas.lt

Marija & Tomas - fotosesija

www.VideoFabrikas.lt


Ką reiškia sapnuoti vestuves?Sapnai turi keletą funkcijų. Visų pirma, sapnai tarsi kompensuoja tai, ko mes negauname realiame gyvenime. Antra, sapnai dažnai atspindi mūsų vidines baimes, atkartoja praeities įvykius. Trečia, sapnai neretai pranašauja svarbius gyvenimo įvykius. O ką reiškia sapnuoti vestuves ir ar galima pasikliauti vien sapnininku, norint išsiaiškinti, kas mūsų laukia ateityje?

Įvairūs sapnininkai pateikia daugybę išaiškinimų tiems, kurie sapnavo vestuves. Jeigu esate nevedę ir sapnuojate, kad dalyvaujate vestuvėse, tai gali reikšti, kad greitai įvyks jūsų vestuvės arba rasite tinkamą problemos sprendimą. Jeigu vestuves sapnuoja vedę žmonės, paprastai tai pranašauja šeimos pagausėjimą. Jeigu susapnavote, kad šokote vestuvėse, reiškia, derėtų pasisaugoti apkalbų iš priešingos lyties atstovų. Jeigu susapnavote vestuves, kuriose dalyvavo daug žmonių, tai gali reikšti, kad realiame gyvenime patirsite išgąstį. Jeigu sapne regėjote linksmas vestuves, bet patys jose nedalyvavote, galite patirti gėdą arba sumišimą. Jeigu susapnavote prie altoriaus stovinčius vestuvininkus, reiškia, kad jūsų gali laukti blogos žinios ir pykčiai su artimais žmonėmis. Tačiau jeigu susapnavote savo vaiko vestuves – tai geras ženklas, kuris reiškia, kad jus visi gerbs ir mylės. Jeigu sapne patys organizuojate kažkam vestuves – realiame gyvenime galite prarasti draugą. Jeigu sapne girdėjote vestuvių muziką, tai paprastai pranašauja neplanuotas išlaidas ir liūdesį. Jeigu vyras sapnuoja, kad veda paleistuvę, tai gali reikšti, kad jis neturės vaikų. Apskritai, jeigu nevedęs žmogus sapnuoja, kad jis jau yra vedęs – negeras ženklas. Jeigu sapnuojate, kad tekate už savo vyro arba vedate savo žmoną, tai pranašauja ligą ir liūdesį. Atkreipkite dėmesį, jeigu susapnavote vestuves, kur tuokiatės su broliu ar seserimi – tokie sapnai pranašauja didelį pavojų.

Įdomu tai, kad merginų sapnai turi savitą reikšmę. Pavyzdžiui, jeigu mergina susapnavo, kad sutiko tuoktis, reiškia, kad realybėje ji pasinaudos kito žmogaus suteiktu patarimu ir tai, kad bus išpildyti visi pažadai. Tačiau jeigu mergina susapnavo, kad tėvai nesutinka, kad ji ištekėtų, reiškia, kad sužadėtuvių nebus. Kartais merginos sapnuoja, kad jų mylimieji veda kitas – tai pranašauja nerimą ir baimę. Ypač merginoms reikėtų susirūpinti, jeigu jos susapnuoja slaptai įvykusias vedybas – tai gali reikšti, kad jos mylimasis slepia neigiamus charakterio bruožus, kurie netrūkus paaiškės. Be to, toks sapnas gali pranašauti ir išsiskyrimą su mylimu žmogumi. Jaunai moteriai regėti sapne vestuves, kur svečiai dėvi gedulo drabužius, reiškia, kad realybėje ji liūdės dėl nepaprasto savo draugės arba artimos giminaitės likimo. Jaunos moterys turėtų atkreipti dėmesį į sapnus, kur jos stebi savo vestuves ir mato žmogų, apsivilkusį gedulo drabužiais – tokie sapnai pranašauja nelaimingą šeimyninį gyvenimą. Sapnuoti vestuves, kuriose išteka geriausia draugė, gali reikšti, kad dėl tam tikrų nesklandumų kelionė gali neįvykti.

Taigi, matome, kad sapnuoti vestuves – ne visada geras ženklas, tačiau nereikia aiškinti sapnų tiesiogiai. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, kaip patys jaučiatės po sapno – galbūt šis sapnas specifinis ir išaiškinti jo prasmę galite tik jūs patys.

Straipsnio autorius: www.fotogidas.lt

Gražu

Romantiški vestuvių keliaraiščiaiKeliaraiščio nešiojimas yra klasikinė vestuvių tradicija. Jų būna įvairiausių - turinčių karines emblemas, sportinius logo, povo plunksnas. Žemiau keli įdomūs rankų darbo pavyzdžiai, sukurti dizainerių:


keliaraiščiai


keliaraiščiai


keliaraiščiai


Įsigyti galima čia: https://www.etsy.com/listing/209844996/gold-lace-garter-set-garter-wedding-gold


keliaraiščiai


keliaraiščiai


keliaraiščiai


Įsigyti galima čia: https://www.etsy.com/listing/210369313/wedding-garter-flower-lace-garter-bridal


keliaraiščiai


keliaraiščiai


Įsigyti galima čia: https://www.etsy.com/listing/507851201/silver-and-navy-wedding-garter-something

Simona & Tomas

Vestuvės be streso – misija įmanomaBalta suknelė, spindinčios akys, mylimas vyras šalia– tai visų merginų svajonė. Kiekviena nuotaka būsimą šventę tapo šviesiomis spalvomis ir tikisi, kad tai bus gražiausia diena jos gyvenime, tačiau svajas išblaško streso kupina realybė - nespėjama ne tik automobilio papuošti, bet ir žiedų į bažnyčią pasiimti. Visgi yra receptas – vestuvių koordinatoriai.

Vestuvių koordinatoriai – tai papildomos rankos

grupines nuotraukos

Amerikos kultūros įkvėptos ir pakoreguotos vestuvių tradicijos Lietuvoje kinta, čia taip pat organizuojamos šventės grožiu ir gausa prilygstančios romantiškų filmų scenarijams. Dažna nuotaka būsimą dieną įsivaizduoja detaliai, kruopščiai apgalvotą, todėl bet koks nukrypimas nuo idealios istorijos tampa didžiuliu galvos skausmu. Kad išsvajota diena nevirstų siaubo filmu, būtina ieškoti pagalbos iš šalies, pastarąją rolę vis dažniau užima vestuvių koordinatoriai. Vestuvių koordinavimu užsiimanti Justina Karvelytė savo darbą įvardina kaip papildomas rankas naujai šeimai. „Kiekvieno žmogaus gyvenimas intensyvėja, dažnai planuoti vestuves jaunieji neturi laiko ir energijos, o ką jau kalbėti apie šventės koordinavimą tos dienos metu, koordinatoriai sužiūri ne tik reikalingus dalykus, bet ir pasirūpina išeitimis iš krizinių situacijų, pavyzdžiui, kai nukrenta torto trečias aukštas“, - juokiasi „jusurenginiai.lt“ koordinatorė Justina ir pabrėžia, kad ši paslauga populiari ir tarp gyvenančių užsienyje lietuvių, kurie neturi galimybės kontaktuoti su Lietuvoje esančiais tiekėjais.

Vestuvių koordinatoriai – ne vestuvių planuotojai

grupines nuotraukos

Vestuvių koordinatoriai dažnai supainiojami su vestuvių planuotojais, visgi šios dvi paslaugos skiriasi. Vestuvių planuotojai rūpinasi vestuvių organizavimu nuo pat pradžių, t.y. ieško ir užsako vestuvių puotos vietą, suranda maisto ir kitus tiekėjus, dėlioja vestuvių planą, rūpinasi visais būsimos puotos klausimais. Vestuvių koordinatoriai – suderina smulkias detales su jaunųjų surastais tiekėjais ir rūpinasi, kad jaunųjų suorganizuota šventė vyktų pagal numatytą planą:

„Jeigu norite šventės dieną išvengti galvos skausmo dėl puokštės pristatymo, svečių sužiūrėjimo prie bažnyčios, vakarinės dalies vietos puošimo, koordinatorė Jums tikrai pagelbės“, - paaiškina koordinatorė Justina. Pastarajai minčiai paantrina ir neseniai šeimą sukūrusi Neringa Narsaitė, kuri vestuvių dieną koordinatorės pagalbos neturėjo: „Nors esu pakankamai organizuota, tačiau vestuvių dieną iškilo nenumatytų aplinkybių: svečiams atėjus į salę stalai buvo nerezervuoti, kokteiliai nepadaryti, kieme kopetėlės be gėlių. Kai sumoki koordinatorei už darbą tokiais dalykais rūpintis tenka jai“.

Vestuvių šventė ne tik jauniesiems

grupines nuotraukos

Vestuvių diena svarbi ir jaunųjų artimiesiems, kurie dažnai būna apkrauti įvairiais vestuviniais darbais: „Aš buvau pasirengusi šešių lapų detalų vestuvių planą, tad maniau tikrai neįmanoma, jog kažkas būtų nesužiūrėta. Svečių geriau neapkrauti, net, jei tai mama, pabrolys ar liudininkai, jiems vestuvės taip pat šventė“, - pasakoja nuotaka Neringa ir pabrėžia, kad, jei organizuotų vestuves iš naujo, be abejonių pasirinktų „jusurenginiai.lt“ koordinatorės paslaugas. Visos vestuvės yra skirtingos ir turi savo dinamiką, tačiau kiekvienose iškyla nenumatytų rūpesčių, kurių išspręsti artimieji kartais negali: „Vienas linksmiausių atvejų buvo, kai man paskambino jaunoji ir pasakė, kad jų transportas sugedo, teko greitosiomis lėkti pačiai ir juos atvežti į šventės vietą, buvo smagus įvykis su mažu streso prieskoniu“, - prisimena koordinatorė Justina.

Gražiausia diena įkandama kiekvienam

grupines nuotraukos

Koordinatorės paslaugos įkandamos kiekvienam, juk tą dieną svarbiausia gera nuotaika. Nors daugelis ir baiminasi koordinatorės paslaugų įkainių, tačiau tą daro be reikalo: „Koordinatorės paslaugos tikrai nekainuos tiek, kiek pačių vestuvių planavimas, todėl, manau, verta investuoti į savo ramybę ir komfortą“, - sako nuotaka Neringa. Vestuvių dienos organizavimui dažna šeima išleidžia ne vieną tūkstantį eurų ir tikisi, kad gražiausia jų diena bus be rūpesčių, kupina gerų emocijų, bei su kaupu atpirks išleistus pinigus. Vestuvių koordinatoriai užtikrina, kad viskas vyktų pagal sugalvotą viziją: „Pirmoji, įvadinė, konsultacija yra nemokama. Per ją mes aptariame jaunųjų viziją, suderiname detales, peržiūrime tiekėjus, aptariame visus svarbiausius būsimos šventės momentus“, - priduria „jusurenginiai.lt“ koordinatorė Justina ir primena, kad į koordinatorius galima kreiptis likus nors ir vienai savaitei iki vestuvių, per tiek laiko įmanoma viską suderinti. Po pirmosios konsultacijos bus aptariamas vestuvių planas ir sutariama dėl kitų susitikimų. Vestuvės – viena gražiausių švenčių gyvenime, įsimintiniausias naujos šeimos gyvenimo startas. Net, jei vestuves organizuojate nedideles, organizuokite jas teisingai, kad kiekviena šventės akimirka džiugintų.

www.jusurenginiai.lt
jusu renginiai logo


Kodėl taip populiarėja vestuvės užsienyje?

Vestuvės užsienyje šiandien toli gražu ne neįgyvendinama svajonė. Anaiptol, tokia šventė gali atsieiti net kur kas pigiau nei čia, Lietuvoje. Vestuvių užsienyje tradicijos ištakomis galima traktuoti povestuvines keliones. Pastarosios jau senokai populiarios. Įprasta, kad savo gimtinėje atšokę vestuves jaunavedžiai netrukus iškeliauja į povestuvinę kelionę. Tačiau laikui bėgant vestuvių užsienyje organizatoriai ėmė siūlyti simbolines tuoktuvių ceremonijas ten, svečiose šalyse, taip pat augo kelionių, kurių metu minimos tuoktuvių metinės ar atnaujinami santuokos įžadai, populiarumas. Matyt, šių paslaugų teikėjai matė puikią perspektyvą ir neužpildytą nišą, nes dalis kelionių organizatorių ėmė specializuotis ir vestuvių šventės organizavimu užsienyje. Šiandien vestuvės užsienyje yra labai populiari ir, žinoma, paklausi paslauga, masinanti gražiausią gyvenimo dieną švęsti nuostabiuose gamtos kampeliuose.

Vestuvių užsienyje sprendimą dažniau pasirenka tos poros, kurios nori šventės tik sau, o ne draugų ir giminaičių būriui. Taip jie tarsi pabėga nuo visų ir prisiekia vienas kitam amžinąją meilę.

Neretai kyla klausimas, ar pasinaudoti kelionių organizatorių paslaugomis, ar vestuves užsienyje planuoti patiems. Lemiamais aspektais, priimant sprendimą, tampa:

* kaina (kelionių organizatoriaus paslaugos kainuos, todėl išlaidos išaugs);
* laikas (planuodami patys sugaišite ženkliai daugiau laiko, nei naudodamiesi jau patyrusių organizatorių paslaugomis);
* kalbos barjeras (jei patys nemokate užsienio kalbos, tai susiplanuoti vestuves svečioje šalyje bus tikrai sunku);
* patirties stoka (vestuves užsienyje organizuojantys kelionių organizatoriai jau žino visus niuansus ir subtilumus, todėl planavimas daug sklandesnis, be to, visi rūpesčiai gula ne ant Jūsų pečių).Vestuvės užsienyje suteikia galimybę šią dieną padaryti tikrai išskirtinę, nekasdienišką, originalią. Jei norite tuoktis žiemą, tačiau nesižavite atšiauriu oru, galite pasirinkti šalį, kurioje tuo metu yra šilta ir lepina saulė.

Vestuvės užsienyje populiarios ir dėl to, kad šias paslaugas teikiantys kelionių organizatoriai būsimuosius jaunavedžius atleidžia nuo bet kokių rūpesčių ir porai belieka džiaugtis ir mėgautis šventės laukimu. Kiekvienos vestuvės yra organizuojamos individualiai, atsižvelgiant į jaunavedžių, poreikius, pageidavimus, jų galimybes. Vestuvės užsienyje yra unikali galimybė įgyvendinti Jūsų viziją, svajonę.

Vestuves užsienyje organizuojantys kelionių organizatoriais padeda pasirinkti tinkamiausią viešbutį, taip pat pasiūlo ir pataria dėl vestuvinių paslaugų paketo, akcentuoja poilsio ir vestuvių ceremonijos niuansus. Tai ženkliai prisideda prie vestuvių užsienyje populiarėjimo, kadangi jaunavedžiai išvengia didžiulio streso, nerimo, neužtikrintumo, baimės ir kitų neigiamų emocijų, temdančių vestuvių laukimą.

Vestuvės užsienyje, kaip jau minėjome, yra puikus sprendimas pasidaryti ypatingą šventę sau, tik sau. Tai daug romantiškiau, nei švęsti prie didžiulio stalo su daugybe žmonių. Maža to, jei palygintume didelių, lietuviškų vestuvių išlaidas su romantiškomis tuoktuvėmis užsienyje, tai vestuvės svečioje šalyje tikrai kainuotų pigiau.


5 taisyklės įsimintinam bernvakariui surengtiVasara – vestuvių metas. Tai kelia iššūkių ne tik jauniesiems, bet ir geriausiems jų draugams, rengiantiems bernvakarius. Jei šią šventę tenka organizuoti pirmą kartą, neabejojame, kad Jums pagelbės žemiau išvardinti patarimai.

1. Atsižvelkite į jaunojo norus

Bernvakario idėja yra paprasta – po vedybų draugas įgis nemažai naujų įsipareigojimų, kurie kartais neleis susitikti su savo geriausiais bičiuliais. Todėl susikoncentruokite ties veiklomis, kurias jis mėgsta būdamas su draugais. Jeigu jaunajam patinka gamta – suorganizuokite iškylą su daugybe atrakcijų miške ar prie ežero. Jeigu mėgsta adrenaliną – pasvarstykite apie šuolį su parašiutu.

2. Suderinkite svečių sąrašą su jaunuoju

Vyrauja įsitikinimas, jog besitardami su jaunuoju dėl bernvakario sugadinsite siurprizą. Tačiau jaunasis ir taip žino, jog jūs kažką planuojate, o tikslios datos ar kitų detalių galite ir nesakyti. Tačiau yra dalykų, kuriuos aptarti būtina. Tarp jų – bernvakario dalyvių sąrašas. Juk galbūt yra senų vaikystės draugų, kuriuos jaunikis tokia proga norėtų pamatyti, o Jūs to nežinojote.

3. Nusistatykite visiems prieinamą biudžetą

Kiekvienas norime, jog bernvakaris būtų įspūdingas, tačiau nepamirškite, jog kiekvieno finansinės galimybės gali būti skirtingos. Tarkitės su kitais dalyviais dėl bernvakario biudžeto, ir tik tada galvokite, kokią šventę už turimas lėšas geriausia surengti.

4. Nedarykite nieko itin pavojingo

Bernvakaris – tai proga, kai niekam neteisiant, galima padaryti kažką beprotiško ir kvailo. Tačiau nepamirškite, jog po kelių savaičių jaunajam teks eiti prie altoriaus, o jaunoji tikrai nebus patenkinta matydama savo būsimą sutuoktinį su gipsu ant rankos. Tad galvokite įdomias veiklas, tačiau nerizikuokite savo draugo sveikata.

5. Fiksuokite akimirkas.

Bernvakario metu galima išbandyti įvairias, nekasdienes veiklas, todėl ši šventė gali palikti puikius atsiminimus. Tam, kad jaunasis nieko nepamirštų, pasirūpinkite, kad viskas būtų filmuojama arba fotografuojama. Pagalvokite ir apie nestandartinius sprendimus. Pavyzdžiui, jaunajam uždėkite šalmą su įtaisyta 360 laipsnių kampu filmuojančia „Samsung Gear 360“ kamera. Įspūdingi kadrai bus garantuoti, o padirbėjus prie montažo, bernvakario filmą galėsite įteikti kaip smagų priedą prie vestuvių dovanos.

Eglė Tamelytė
www.publicum.lt


Vestuvių sodybos beieškant…


Jei ruošiatės kelti Vestuvių pokylį 2016 m., o dar nepradėjote planuoti – pats laikas tai daryti… ir kuo greičiau – tuo geriau… Vienas iš pirmųjų ir svarbiausių planavimo darbų yra šventės datos ir vietos pasirinkimas. Kadangi vestuvių organizavimo srityje turiu solidžią patirtį, tad savo patirtimi jaučiu pareigą pasidalinti su Jumis :)

Esu Sodybos "Pas Šeštoką" šeimininkė Diana Šeštokienė, Vestuvių švenčių organizavime dirbanti nuo 2008 m. savo sodyboje surengusi jau daugiau nei 200 vestuvių… keletas mano patarimų būsimiems Jaunavedžiams:

grupines nuotraukos

grupines nuotraukos

1. "Auksinės datos" ir "brangusis laikas". Jei norite tuoktis vasarą, o ypač Liepos ar Rugpjūčio mėnesių savaitgaliais - savo šventę pradėkite planuoti ne mažiau nei prieš metus. Kitu atveju teks rinktis ne tai ko norite, o tai kas liko...arba jei toks variantas netenkins teks keisti vestuvių datą ar net atidėti šventę kitiems metams. Renkantis šį itin populiarų laikotarpį iškart turite susitaikyti su mintimi, kad viskas kainuos brangiausiai ir bendras šventės biudžetas bus solidžiai didesnis nei renkantis tas pačias paslaugas kitais mėnesiais. Taip pat noriu atkreipti dėmesį, kad Vestuvių šventei reikia ne vieno, o kelių profesionalių paslaugų teikėjų (aišku, jūs jau esate išsirinkę tai kas jums patiktų) – tai šventės vieta, vedėjai ar muzikantai, fotografai, kirpėjai, vizažistai, vestuvinės atributikos bei aprangos nuomotojai, dekoratoriai, planuotojai, netgi maisto teikėjai, transportas ir kita eilė dalykų būtinų tobulai Vestuvių šventei surengti... Tik reikia, kad jie visi būtų laisvi Jūsų pageidaujamą dieną. Patys geriausi ir dirbantys už protingą kainą – užsakomi pirmiausiai. Tad kuo mažiau laiko lieka iki numatytosios šventės datos – tuo mažiau pas jus galimybių lieka surinkti visą savo svajonių komandą. Beje Liepos ir Rugpjūčio mėnesių savaitgaliais derybos būtų beprasmiškas reikalas... Tačiau visai kitas reikalas, jei nuspręsi keisti datą ir atsisakysi taip vadinamų "auksinių datų"...

2. "Noriu gerai, bet pigiau". Pati geriausia galimybė sutaupyti – daryti savo šventę ne savaitgalį. Būkite tikri – paslaugų teikėjai pasiūlys jums pačią mažiausią įmanomą kainą. Susumavus visas gautas nuolaidas – jūs pamatysite, kad jūs sutaupėte nemenką sumą – kurios tikrai užteks jūsų povestuviniai kelionei... Visiems planuojanties patarčiau atsiversti kalendorių ir peržiūrėti valstybinių švenčių dienas viduryje savaitės. Tai pats geriausias laikas – patogu tiek Jūsų svečiams (nedarbo diena), tiek Jums (nuolaidos paslaugoms garantuotos – nors kažkiek bus brangiau nei renkantis darbo dienas). Taip pat penktadienių – šeštadienių šventės, šiomis datomis nuolaidas teikia didelė dalis paslaugų teikėjų, kurie savaitgalį dirba keliose šventėse, bet būna tam tikri apribojimai (dažniausiai laiko...)

Kaip pavyzdį galėčiau pateikti ir savo sodybos "Pas Šeštoką" nuomos kainų svyravimą: darant šventę darbos dienomis galima sodybos nuomos nuolaida net iki 50 proc., o nuoma penktdienio šventei kainuos iki 30 proc. pigiau...

grupines nuotraukos

grupines nuotraukos

3. "Tuoktis galima ne tik vasarą" . Daugiau nei pusė besikreipiančiųjų į mane nori savo vestuvių vasaros metu. Sutinku, kad tuoktis sodyboje šaltuoju metų laiku ne pats geriausias pasirinkimas... Bet tarkim Pavasario antra pusė, o ypač Gegužės mėnuo – juk pats gražiausias metų laikas – pati žaliausia žolė, pavasariniai žiedai, nuostabus gamtos grožis. Rengiant vestuves sodyboje – tai labai svarbus momentas, nes aplinka, spalvos, gamta, kraštovaizdis labai svarbu. Lygiai tą patį galimą pasakyti apie Spalio mėn. vadinamą "Bobų vasarą", kada galime džiaugtis "auksinio rudenio" spalvomis. Juk visos šios nuostabios spalvos liks ne tik atmintyje, bet atsispindės ir fotonuotraukose... Prie visų gražių spalvų jūs dar gaunate galimybę visas vestuvines paslaugas gauti pigiau lyginant su vasaros savaitgaliais.

Vestuvių šventėms savo sodyboje "Pas Šeštoką" aš šiuo laikotarpiu taip pat taikau gan lanksčią kainų sistemą.

4. "Nekaimiška" sodyba. Sodybą užmiestyje kaip vestuvių šventės vietą dažniausiai renkasi dėl galimybės surengti "storas" kelių dienų su nakvyne lietuviškas vestuves. Tarp daugelio reikalavimų, tokių kaip : susisiekimo atžvilgiu patogi vieta, apgyvendinimas su visais patogumais ir erdvi pokylių salė, gražus kraštovaizdis ir t.t, dažnai girdžiu : nenoriu "kaimiškos" sodybos... Puikiai pamenu kelias gražias lietuviškas vestuves su šiaudų dekoracijomis ir lauko gėlių puokštėmis. Tačiau tai mažuma – nors sodybose ši dekoro tematika labai tinkanti ir originali. Renkantis sodybos dekoro tematiką visada stengiuosi patarti rinktis spalvas ir dekoravimo stilių derantį su sodybos aplinka, spalvomis, netgi su metų laiku... Vienareikšmiškai visi nori šviesių erdvių patalpų, didelių langų, kad kiek įmanoma matytusi gamtos grožis – būti šalia gamtos, o sienos tarsi "išnyktų" ir kuo mažiau jaustųsi "kaimas" ;) ... Idealus variantas vestuvėms (išklausius pageidavimus ) atrodytų lyg tai turėtų būti prabangi hyper didelė medžiaginė pavėsinė - būtinai akinančiai balta... Tačiau toks variantas turėtų trūkumą – tai neapsaugotų nuo orų išdaigų ir pilnavertiškai įrengtos tokios pavėsinės nuomos kaina atseitų vos ne tiek, kiek visos sodybos ar net brangiau... Atsižvelgdama į norus šiemet atnaujinome sodybos "Pas Šeštoką" pagrindinę vestuvių salę – nubalinome medieną... Taigi dabar turime didelę baltą šviesią patalpą aukštomis lubomis, sijų konstrukcija atrodo tarsi dekoracija, o pro didelius langus atsiveria įspūdinga ežero panorama...ir nebaisūs jokie vėjai ar lietūs. Taip pat paskutiniais metais pastebėjau didžiulę paklausą banketinėms bambukinėms kėdutėms – jos gražios, sudaro vadinamą "lengvumo" įspūdį ir tinka visiems gyvenimo atvejams. Taigi dabar galime pasiūlyti ir jas...

grupines nuotraukos

grupines nuotraukos

grupines nuotraukos

5. "Ar galima su savo maistu?". Pabandysiu išaiškinti, kas tai yra "maitinimo paslauga" vestuvių šventės metu. Noras užsakyti atvažiuojamąjį matinimą dažniausiai kyla siekiant sutaupyti – nes
pasiteiravus šių paslaugų teikėjų maisto kainų jos gali pasirodyti ženkliai patrauklenės lyginant su sodybos. Vertėtų atkreipti dėmesį, kad maitinimo paslauga, nėra vien maisto produktai, tai ir
indai bei jų tvarkymas, serviravimas, staltiesės, aptarnavimas, maisto sandėliavimas tinkamomis sąlygomis. Užsakant vietą ir maitinimo paslaugą atskirai, visų pirma reikia išsiaiškinti kainas: kas konkrečiai įskaičiuota į kainą ir už ką reikės mokėti papildomai, reikia numatyti kad skirtingi paslaugų tiekėjai turėtų galimybę tinkamai bendradarbiauti tarpusavyje, kad galutinis rezultatas ir maisto kokybė visiškai atitiktų užsakovo lūkesčius. Tai gan sudėtingas procesas ir tai turi daryti profesionalai. Noras atsivežti savo virėją, supirkti savo maisto produktus – yra atgyvenęs, tikrai neekonomiškas, varginantis ir sunkiai tikėtina, kad bus pasiektas geriausias rezultatas – vestuvių šventė tikrai ne tas laikas kai verta eksperimentuoti ir labai taupyti. Geriausiam rezultatui pasiekti visada patarčiau rinktis tą vietą, kur yra teikiama maitinimo paslauga, yra visos reikalingos sąlygos, yra šioje srityje pakankamai darbo patirties, visas darbas bus padarytas už jus, visi klausimai išspręsti - jums teliks tik mėgautis savo švente...

6. "Pasirašykime sutartį". Tai būtinas dokumentas užsakant bet kokią paslaugą. Sutartis turi būti tinkamai sudaryta, surašyta viskas, dėl ko susitarta. Prieš sudarant sutarti reikia tinkamai išsiaiškinti šiuos momentus: kaina (nuomos kaina, kas įeina į nuomos kainą (salė, nakvynė, inventorius, pirtys, privatumas ar pan., kokie gali būti papildomi mokesčiai), atvykimo ir išvykimo laikas, galimybė pasidėti daiktus prieš šventę, meniu – turėtų būti aptartas tikslus ir konkretus meniu, numatyti maisto kiekiai, vengti bendrinių terminų, nepamiršti aptarnavimo! Aptarti galimų nuostolių klausimą. Susitarkite dėl rezervavimo mokesčio, nenumatytų aplinkybių klausimo, galutinės sumos, mokėjimo terminų, kas galėtų kainuoti papildomai. Ir visa tai turi būti numatyta RAŠYTINIAME dokumente, kas užtikrins kad abi šalys nepamirš savo įsipareigojimų ir užkirs kelią daugumai galimų nesusipratimų ir labai ženkliai įtakos, kad Vestuvės - svarbiausia gyvenimo šventė būtų maksimaliai graži ir sklandi :) ...

grupines nuotraukos

grupines nuotraukos

Sodybos Pas Šeštoką
Šeimininkė Diana
Tel. +370 611 98495
www.kaimoturizmas.com

Jaunavedžių klaidos renkantis fotografą


Jaunavedžių klaidos: kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Fotografai – savo darbo profesionalai, turintys savo stilių, todėl tinkamą fotografą vestuvėms
pasirinkti labai svarbu. Juk nuo to priklausys ir galutinis rezultatas, kuris turėtų kuo geriau atitiktų Jūsų lūkesčius. Bendraudamas su poromis pastebiu tam tikrų pasirinkimo klaidų, todėl noriu patarti į ką svarbu atkreipti dėmesį.


Pirmasis žingsnis – paieškos

Planuojant vestuves, pradėti ieškoti fotografo patariama kuo anksčiau. Taip turėsite didesnį pasirinkimą, daugiau laiko svarstymams ir galimybę pasirinkti patį tinkamiausią fotografą savo vestuvėms. Paieškos dažniausiai prasideda internete arba pasinaudojant draugų rekomendacijomis. Čia atrasite nemenką savo paslaugas siūlančių fotografų ratą ir galėsite peržiūrėti daugybę nuotraukų. Pasirinkite keletą labiausiai patikusių variantų, tačiau nuotraukomis, kurias savo svetainėje ar socialinio tinklo profilyje publikuoja vestuvių fotografai iš karto pernelyg nesižavėkite – čia pakliūva tik geriausi kadrai.

Idėja ir kaip išsirinkti fotografą vestuvėms

Apsvarstykite savo idėją, kurią turėtų įgyvendinti vestuvių fotografas ir aptarkite ją su pasirinktais kandidatais. Nepamirškite paprašyti, kad fotografas parodytų ir pilnus savo fotografuotus vestuvių albumus – taip matysite jo darbo braižą, galėsite įvertinti bendrus rezultatus.

Nebijokite užduoti klausimų ir išsiaiškinti visas ramybės neduodančias smulkmenas. Tik bendraudami su fotografu pajusite, ar randate bendrą kalbą, ar sutampa jo ir Jūsų požiūriai. Nepamirškite, kad vestuvių fotografas yra tas žmogus, su kuriuo savo vestuvėse praleisite daugiausiai laiko, todėl tiesiog privalote gerai sutarti.

Taip pat pasidomėkite įvertinkite ir tai, norėsite pozuotų, reportažinių kadrų ar derinsite šiuos du fotografavimo būdus. Vienas fotografas gali puikiai fiksuoti reportažines, gyvas nuotraukas, tačiau būti silpnesnis pozuotų kadrų fiksavime, ir atvirkščiai. Rinkitės profesionalą, nes vestuvės nėra ta šventė, kai fotografas dar gali mokytis ir eksperimentuoti – juk eksperimentai ne visada pavyksta.

Jei išsirinkti vieną fotografą pernelyg sudėtinga, apsvarstykite galimybę, kad vestuvėse gali dirbti ir du vestuvių fotografas. Tokiu atveju dažniausiai pagrindiniu fotografu būna profesionalas, o mažiau patyręs kolega fiksuoja reportažines nuotraukas, daugiau dėmesio gali skirti svečiams, jų portretams, aplinkai.

Svarbu, nebijokite klausti – profesionalus vestuvių fotografas neturi ko slėpti ir mielai atsakys į Jūsų klausimus. Išdrįskite pasakyti, kas nuotraukose patinka, o kokių kadrų nenorėtumėte. Geri vestuvių fotografai geba prisitaikyti prie kiekvienos poros poreikių, tačiau jis nėra aiškiaregys, todėl turite bendradarbiauti ir kuo tiksliau atskleisti savo lūkesčius. Smagus laikas fotografuojantis ir gražios nuotraukos tikrai vertos šių pastangų!


Pasirašykite sutartį ir aptarkite sąlygas

Kai jau radote savo vestuvėms tinkantį fotografą, nepamirškite pasirašyti sutarties – ji suteiks Jums garantijas, kad paslaugos bus suteiktos pagal sutartas sąlygas. Siekiant galutinio susitarimo visada pravartu įvertinti kainos ir paslaugų santykį, nes kiekvienas vestuvių fotografas turi tam tikrus pasiūlymus su įskaičiuotomis paslaugomis. Pavyzdžiui, reportažinė fotografija+vestuvių fotosesija+fotofilmas. Taip pat reikėtų iš anksto tiksliai sutarti dėl tokių dalykų, kaip fotografo darbo valandos, nuotraukų skaičiaus ir kiek laiko reikės laukti retušuotų nuotraukų.

Norite daugiau pamatyti darbų pavyzdžių ir pasižiūrėti darbų galeriją - užsukite į www.fotogidas.lt

Kaip pozuoti per vestuves


Ar pozuoti per vestuves?

Ruošiantis vestuvėms peržiūrite daugybę vestuvinių fotosesijų galerijų, skirtingų vestuvių fotografų braižą ir išsirenkate tai, kas Jums patinka. Tuomet ir iškyla klausimas, kaip tai pakartoti? O ar verta kartoti?

Jei labiau įsigilinsite į nuotraukas ir žmonių pozas jose, pajusite, kad gražiausios atrodo natūralios, tarsi netyčia pagautos akimirkos. Vienintelė jų paslaptis yra tai, kad jos iš tikrųjų ir yra pagautos beveik netyčia. Šią tendenciją atsipindi ir vestuvių fotografija, kurioje vyrauja savotiškos mados. Nuo statiškų, dirbtinų nuotraukų vestuvių fotografai pereina prie nuotaikingų, natūralių ir gyvenimiškų kadrų. Fotografas visada patars, kaip pasisukti ar kada reikėtų pakelti smakrą, galbūt, kur nukreipti žvilgsnį, tačiau tie laikai, kai jis įsakmiai nurodydavo ką daryti, kaip stovėti ir šypsotis – jau praeitis.

grupines nuotraukos

grupines nuotraukos


Kaip pozuoti per vestuves nepozuojant?

Pirmiausia, atsipalaiduokite ir džiaukitės akimirka. Šypsokitės pamatę pasipuošusius svečius, nustebkite nuo netikėto mylimojo bučinio ir nuoširdžiai džiaukitės tėvų apkabinimu. Šiuolaikinė fototechnika veikia greitai, todėl galite visiškai užsimiršti ir nesijaudinti, kad vestuvių fotografas nesuspės užfiksuoti akimirkos.

Profesionalūs vestuvių fotografai stengiasi likti tarsi nepastebėti, netrukdyti ir nekoreguoti natūralių veiksmų. Svarbu nesidrovėti fotoaprato objektyvo ir jaustis gana laisvai: jei norite kaip tik šią akimirką žvilktelėti į veidrodį – nelaukite, pasitaisykite slystelėjusį auskarą ar už ausies užkiškite neklusnią plaukų sruogą.

Jaudintis dėl savo trūkumų, suknelės ar šukuosenos netobulumų – džiugesio kupiną dieną tikrai ne metas. Aprangą ir jos detales jau pasirinkote, todėl nieko nebepakeisite, tad susitaikykite ir visa tai pamirškite. Žinoma, netinkamų dalykų pasitaiko, tačiau kiekvienas vestuvių fotografas stengsis dirbti taip, kad atskleistų gražiausias Jūsų puses. Nebijokite dėl apgamo, rando ar tiesiog Jums nelabai patinkančios veido pusės: profesionalai nuotraukose žaidžia apšvietimu, šešėliais ir visada suranda geriausią kampą. Antra vertus, būtent kai kurie maži netobulumai ir suteikia mums išskirtinumo, individualumo, kurio visada trokštame.

grupines nuotraukos


Grupinės nuotraukos

Joms svarbiausia visus sukviesti: nuotaka su pamergėmis, pabroliais, jaunikis su pabroliais, jaunieji su draugais šeima. Priklausomai nuo temos ir pasirinkto stiliaus, vestuvių fotografas sukurs Jums nuotaiką, parodys pozą, kurią pakartoti tinkamai bus sudėtinga, bet kartu ir juokinga bei smagu.

Tokiose nuotraukose svarbiausia neužsimerkti ir nelaikyti žvilgsnio nuolat nuleidus žemyn. O visa kita – tai smagios šėlionės. Žinoma, jei norite portretinės nuotraukos, galima akimirkai surimtėti. Paklauskite, kaip pasisukti ir fotografas Jums visada patars. Tokios nuotraukos neišvengiamos su tėvais, seneliais ar kitais vyresniais giminėmis.

Vestuvių fotosesijai galima pasiruošti žaidimo elementų: pamergės besidalinančios balionais, pabroliai tarsi besiginčijantys, kuris atkimš šampaną, arba linksmi bandymai pasidaryti draugų asmenukę.

Trumpai tariant, atsipalaiduokite ir nesukite sau galvos dėl pozavimo!

grupines nuotraukos

grupines nuotraukos


Norite daugiau pamatyti darbų pavyzdžių ir pasižiūrėti darbų galeriją - užsukite į www.fotogidas.lt

Jaudinanti ceremonija bažnyčioje – kas visiems įprasta, bet verta žinoti


Rodos, bažnyčioje tuokėsi mūsų tėvai, seneliai, draugai, visų romantinių filmų bei „muilo operų“ herojai. Galbūt net mes patys vaikystėje – apsisiautę paklode ir su plastmasiniu žiedu ant piršto. Juk vestuvių ceremonija atrodo aiški ir suprantama net darželinukams – jaunieji su svita įžengia, priklaupia, tada vyksta trumpa malda, priesaikai, bučinys, vargonų muzika... Vis dėlto, artėjant šiai nuostabiai dienai išlenda daugybė detalių, kurias rūpi sužinoti tiek jums, tiek liudininkams ar pulkui. Šiandien jas trumpai ir apžvelgsime.

Pagrindiniai klausimai – per sužadėtinių kursus ir pokalbius su kunigu


Sužadėtinių kursai – šiuolaikiškas, suartinantis ir nuostabiai nuoširdus pasiruošimas tuoktuvėms. Jų metu labai įdomiais būdais analizuojama santuoka, jos etapai, jūs ir pati meilė iš esmės. Nors kai kam tokie kursai atrodo pasirodo ir nereikalingi, tačiau daugelis juos turėjusių porų ypač džiaugiasi. Štai kokiais įspūdžiais dalinasi kelios ką tik susituokusios porelės:

Monika ir Saulius: „Atrodė, kad tiek daug vienas apie kitą žinom...Tačiau šių kursų metu,
sužinojom dar daugiau ne tik vienas apie kitą, bet ir apie pačius save“.


Neringa ir Deivis: „Tai aukščiausio lygio psichologija su pačiais nuostabiausiais ir nuoširdžiausiais žmonėmis. Visi turėtų šiuos kursus praeiti – galbūt tada būtų mažiau pykčių ir
skyrybų“.


Šio pasiruošimo Santuokos sakramentui metu galite sužinoti ir kitą informaciją apie apie šį etapą, jo eigą bei tvarką. Informacija apie kursus suteikiama kiekvienoje parapijoje.

Ceremonijos detalės kiekvienoje parapijoje kiek skiriasi


Savaime suprantama, kad ne visos parapijos turi vienodas ceremonijų galimybes, taigi tai gali šiek tiek pakeisti eigą, puošybos, muzikos galimybes. Visas šias detales galite iš anksto suderinti su kunigu – nebijokite klausti, kunigas visada atsakys. Žinoma, yra ir reikalavimų, kurie visur yra vienodi: turite pateikti savo krikšto liudijimus, sužadėtinių kursų pažymas, leidimą tuoktis pasirinktoje parapijoje. Jei ji yra ne ten, kur vienas iš jūsų registruotas, pageidautina, kad būtumėte bent jau laikinai ten gyvenantis (maždaug tris mėnesius).

Kas po ko vyksta ceremonijoje? Visa tai priklauso nuo to, ar rinksitės Šv. Mišias su Santuokos sakramentu ar tik Santuokos sakramento apeigas. Šias detales taip pat galite aptarti su kunigu. Taip pat daugybė klausimų kyla liudininkams bei pulkui: kur stovėti, kur laikyti žiedus, kada pasirašyti ir panašiai. Nesijaudinkite, dažniausiai viskas įvyksta labai natūraliai – šventikas tyliai jums parodo kur stovėti, eiti, kada ką paduoti. Vis dėlto, galite laikytis keleto elementarių taisyklių – nenusisukti nuo altoriaus, neužstoti jaunųjų, kunigo ar kameros. Žiedus galite laikyti kišenėje ar ant specialaus staliuko (kad nematytų jaunieji) ir, kunigui paprašius, perduoti jau į jo rankas. Nepabėkite nepasirašę Santuokos liudijimo !

Kokie yra bažnyčių dekoravimo niuansai? Klausiame jūsųrenginiai.lt dekoratorės Gabrielės:baznycios dekoras


Kuo ir kuriose vietose tradiciškai dekoruojamos bažnyčios vestuvių metu Lietuvoje/Užsienyje?

Gabrielė: „Dažniausiai bažnyčių dekoracijomis bandoma perteikti pagrindines šventės spalvas ar tematiką. Šiais metais vyrauja įvairūs augalai, žinoma, gėlės, žvakės, kartais net atskiri medžiai šalia suolų, taip papuošdami pagrindinį bažnyčios taką link altoriaus. Take dažnai patiesiami kilimai, o šalia altoriaus „įsitaisiusios“ laukia didžiulės puokštės gėlių, kurios tarsi pasitinka jaunuosius ir puikiai atrodo visose nuotraukose. Taip pat dar neatsisakoma kaspinų ant suolų, kurie, galbūt jau šiek tiek išėję iš mados, tačiau dar naudojami bažnyčios puošyboje. Galimi įvairūs netradiciniai papuošimai tokie, kaip jaunųjų nuotraukos prie kiekvieno suolo su trumpa istorija ar tik palinkėjimu“

Kaip vyksta dekoravimo procesas – kiek laiko turime papuošimui, ką daryti, jei vienu metu tuokiasi daug porų su savo pageidavimais ir visiškai nėra laiko?


Dekoravimo procesas bažnyčiose dažniausiai turi įvykti žaibišku greičiu, nes sezono metu retai rastume bažnyčią, kurioje tuoksis tik viena pora - dažniausiai dekoracijų jų sukabinimui ar nupuošimui turime vos dešimt minučių. Jeigu visos poros besituokiančios toje pat bažnyčioje turi ypač skirtingų pageidavimų, stengiamės bendrauti iš anksto ir priimti kompromisą, tačiau tai ne visada lengva ir ne visada pavyksta...

Ar skiriasi dekoravimo tendencijos miesto katedroje ir kaimo bažnytėlėje?

Dekoracijos dažniausiai priklauso nuo pačios bažnyčios stilistikos - kaimo bažnytėlę sunku būtų išpuošti klasikiniais elementais, o klasikinėje galbūt ne taip tiktų medis. Taip pat kaimo bažnyčiose didesnė tikimybė, kad tą dieną šventės vieta priklausys tik jauniesiems, todėl ir lūkesčiai/galimybės ypač jaukiai, unikaliai atmosferai – daug didesni.

Kokie yra jaunųjų pasitikimo atributai ant laiptų?

Jaunuosius pasitikti populiaru su gėlių žiedlapiais, ryžiais, muilo burbulais,įvairiais konfeti, bet galima išgirsti ir tokių pageidavimų kaip balti balandžiai.

baznycia


Linkime pačios nuostabiausios priesaikos!
www.jusurenginiai.lt
jusu renginiai logo


Vestuvių fotografė neištvėrė: to nelinkėtų niekamDaugiau nei 10 metų fotografija užsiimanti Vita Tamoliūnė įsitikinusi – fotografuoti vestuves gali ne kiekvienas. Feisbuke pasidalijusi savo pastebėjimais apie vestuvių fotografo darbą ji sulaukė gausaus kolegų palaikymo.

Visą straipsnį skaitykite čia


MartynaRemigijus (2015.07.04) - vestuvių pasiruošimo klipas


Wedding season is comming

Amelia Sposa 2014m kolekcijavestuvinė suknia

http://www.heartoverheels.com/amelia-sposa-wedding-dresses/

vestuves.eu reklamuokis nemokamaiĮ info@vestuves.eu atsiųsk sritį, kurioje nori reklamuotis bei savo kontaktus ir www.vestuves.eu reklamuokis nemokamai!

Unikalūs vestuviniai kvietimai - mazgo užrišimas tiesiogine prasmeVertimas: Pritvirtinta ir užrakinta kilpa, kurią sunku išlaisvinti. Ir kuo daugiau jos galai traukiami vienas nuo kito, tuo stipriau mazgas susiriša.

vestuviniai kvietimai

vestuviniai kvietimai

vestuviniai kvietimai

vestuviniai kvietimai

vestuviniai kvietimai


Olga & Dangiras - bažnyčios klipas

www.VideoFabrikas.ltOlga & Dangiras - nuotraukų motion graphics

www.VideoFabrikas.ltKodėl verta užsakyti vestuvių filmuotoją - 2000 ar 500?

Dangiras & Olga - fotosesija

www.VideoFabrikas.lt
Žiedaižiedai

Inesa ir Alvydas - fotosesijaInesa ir Alvydas - fotosesija from Paulius Sukys on Vimeo.Filmavo: www.VideoFabrikas.lt

Vestuvinis tortasdekoras

Vidaus / lauko dekorasdekoras

Unikalios vestuvinės idėjosUnikalios vestuvinės idėjos

Kunigo dainavimo sugebėjimai pribloškė ne tik jaunavedžius ir jų svečius, bet ir daugybę žmonių visame pasaulyje, mat kunigo dainos įrašą svetainėje „Youtube“ pažiūrėjau daugiau nei trys milijonai interneto vartotojų.

Bažnyčios Bernvakaris & mergvakaris
Dovanos Drabužiai
Fotografija Gėlės & dekoras
Kvietimai Limuzinai
Maitinimas Muzika
Nakvynė Pokylių salės
Povestuvinės kelionės Pramogos
Šokiai Vestuvių filmuotojai
Vestuvių planavimas Renginių vedėjai
Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt