Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.")Spalvotų vestuvinių suknelių tendencijos

Prieš daugelį metų škotų karalienė Marija Stiuart savo vestuvių dieną pasirodė balta suknele ir būtent po šio įvykio balta vestuvinė suknelė tapo tradicija bei nekaltumo ir grynumo simboliu.

Renkantis vestuvinę suknelę, nuotakos tendencingai žiūrinėja baltos spalvos suknelę, nors šiuo metu baltas nuotakos apdaras nėra būtinas. Tik skirtumas tarp baltos spalvos suknelių yra šios spalvos atspalviai: suknelė gali būti ryškiai balta ar pieno, grietinėlės, dramblio kaulo baltumo. Vis dažniau matome, kad merginos renkasi persiko, šampano, dramblio kaulo ar pieno spalvos vestuvines sukneles. Mažai kas stebisi, jei nuotakos suknelėje yra kokia spalvota detalė ar netgi visa suknelė yra kitokios spalvos nei balta, nors prieš 10-20 metų tai sukeltų pašaipą ir pasmerkimą. Šiuo metu nuotakos mielai renkasi tokius vestuvinių suknelių spalvų variantus kaip balta ir ruda, balta ir tamsi aukso spalva, sidabro ir platinos spalva.

Taigi, pagal ką reikėtų jaunosioms rinktis vestuvinių suknelių spalvas ?

Kai kurie ekspertai, psichologai siūlo vestuvinės suknelės spalvą rinktis pagal metų laiką, kurį gimė jaunoji, taip pritraukiant harmoniją su gamta bei pasisemti teigiamos energijos vestuvių dieną.

Žiemą gimusiai nuotakai tinka balta, balkšvai rožinė, pilkai sidabrinė, baltai sidabrinė spalbos. Pavasaris- pristotintas baltos, abrikosinės, aukso spalvos. Vasarą gimusiai nuotakai tiks pieno baltumo, baltai rožinė, žalsvai balta nuotakos suknelė. Rudenį gimusi nuotaka galėtų rengtis suknelę, kuri būtų visa ar tik jos kokia detalė dramblio kaulo, abrikoso ar kremo spalvos.

Kai manęs paklausia, kokią suknelę rinktis tuokiantis antrą kartą, ar verta rinktis baltos spalvos suknelę, aš visada atsakau, kad VERTA! Juk balta spalva reiškia ne tik nekaltumą, mergaitiškumą, bet ir grynumą, šviežumą, todėl ši spalva tinka visoms nuotakoms, nesvarbu, kiek nuotakai metų ir kelintą kartą teka. Tokią ypatingą progą apsirengti baltos spalvos suknelę būtina.

Manoma, kad pagal pasirinktą suknelės spalvą, galima nemažai pasakyti apie nuotakos charakterį.

Meilė rožinei spalvai rodo, kad asmenybė yra jautri, rami, užjaučianti. Apsirengusi šios spalvos suknele jausitės moteriška. Mėlyna spalva suteiks jums ramybę, galimybę taktiškai kalbėti, elgtis santūriau, kas pagelbės bendraujant su svečiais.

Jeigu renkantis suknelę, tavo žvilgsnis pakrypo link raudonos spalvos, prisimink, kad ši spalva pilna energijos ir meilės, o tai reiškia, kad visą vakarą būsi energinga, aktyvi ir pasitikinti savimi. Bet, jeigu iš prigimties esi energinga, greitai įsiplieskianti, tai patariu raudonos spalvos suknelės nesidėti, kitaip vestuvėse gali būti ir skandalų.

Turkio spalvos suknelė apsaugos jus nuo piktų akių. Apsirengusi turkio spalvos suknelę, jausitės rami, tiek psichiškai, tiek fiziškai. Neveltui juk senovės romėnai ir graikai nešiojo turkio spalvos akmenį, kuris juos apsaugodavo nuo „piktos akies“.

Nuotaka, išsirinkusi žalios spalvos vestuvinę suknelę ar suknelę papildžiusi žalios spalvos detalėmis, aksesuarais, yra stiprios valios. Žalios spalvos suknelė rodo aukštą savęs vertinimą, stiprią asmenybę.

Nuotaka geltonoje suknelėje linkusi į pokyčius. Ji yra nepastovi, nekantri, choleriška.

Mažai kas nusprendžia pirkti suknelę ametisto ar levandų (alyvinė) spalvos, nes ši spalva yra pakankamai sudėtinga bei išraiškinga ir daugelį ji gąsdina. Bet jūs būsite labai maloniai nustebinta, kokį poveikį ši spalva daro aplinkiniams. Šios spalvos drabužiai aplinkiniams atrodo didingai. Prisiminkime viduramžių epochą, kurioje karaliai dėvėjo panašių spalvų apdarus. Alyvinės spalvos suknelė atskleis jūsų kūrybiškumą bei atpalaiduos jus.

Dramblio kaulo, šampano ar kreminės spalvos sukneles dažnai renkasi įžymybės. Šios spalvos padės tau susikaupti ir įkvėps naujoms idėjoms. Aplinkiniams tu atrodysi draugiška ir įkvėpsi pasitikėjimą.

Na, ir pabaigai, vestuvinės suknelės spalvos pasirinkimas yra kiekvienos nuotakos fantazijos vaisius. Juk ši šventė skirta būtent jai, ir tik ji turi nuspręsti, kokią suknelę dėvės pačią gražiausią, ypatingą ir vienintelę dieną savo gyvenime.

Būkit laimingos !

Straipsnio autorius: Elena (www.caprice-boutique.lt)
 
Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt