Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.")Geriausio vyro slaptas ginklas

Vestuvės yra daugiau, nei tik nuotakos ir jaunikio ypatinga šventė. Jos taip pat yra puiki galimybė susipažinti. Kokia protingam vyrui gali būti geresnė pasimatymo galimybė, nei kambarys, pilnas patrauklių, atsipalaidavusių moterų, įaudrintų dienos emocijų.

Tvarkingas kostiumuotas vyras jau ir taip traukia moteris, tačiau protingas vyras turi dar ir slaptą ginklą - kuris jį išskiria iš minios. Ir šis slaptas ginklas yra vestuvinis tostas! Nepaslaptis, kad dauguma vyrų bijo to momento, kai jie turės atsistoti ir pasakyti kalbą prieš visus vestuvių svečius, iš tiesų tai auksinė galimybė tapti geidžiamiausiu vakaro viengungiu.

Geriausias vyras, kuris pasako gražų, linksmą, už širdies griebiantį įsimintiną vestuvinį tostą akimirksniu išsiskirs, kaip klasiškas, turintis stilių asmuo. Kokia vieniša mergina tam galėtų atsispirti? Tad susiduriame su situacija - tuo tarpu, kai vestuvės yra laikas švęsti santuoką naujai porai, tai taip pat laikas, kai vieniši žmonės apmąsto savo gyvenimus ir pasvajoja apie dieną, kai jie žengs prie altoriaus su mylimu žmogumi.

Romantika visuomet dvelkia vestuvėse, tad geriausiam vyrui, kuris nori ištraukti daugiausia iš šio momento į dienos šviesą, yra ypatingai svarbu pasakyti gerą vestuvinį tostą. O tai reiškia, kad turime pateikti spalvingas pastabas, kalbėti apie nuotaką ir jaunikį vienodai ir pasidalinti keliomis emociškai stipriomis mintimis, kurios paliestų visus svečius.

Geras vestuvinis tostas nėra lengviausias dalykas pasaulyje, tačiau vyrui, kuris tai padarys sėkmingai, gali būti bilietas vakaro galimybėms.

Originalius tostus galite nusipirkti čia: www.theperfecttoast.com
 
Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt