Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.")SVARBIAUSI KLAUSIMAI VESTUVIŲ FOTOGRAFUI

Esant dideliam vestuvių fotografų skaičiui, galima lengvai suklysti pasirenkant. Norint išsirinkti tikrai profesionalų vestuvių fotografą, būtina ne tik pasikliauti draugų ar pažįstamų rekomendacijomis, bet ir patiems susitikti bei asmeniškai pabendrauti su fotografu. Svarbiausi klausimai, kuriuos turite pateikti pokalbio metu:

1. Fotografavimo stilius


Tradicinis, reportažinis, meninis..... Dabartinė mada - reportažinė fotografija, tačiau, kaip rodo mūsų praktika, visada tenka padaryti tiek ir tradicinių, tiek ir surežisuotų nuotraukų, todėl būtinai aptarkite tai su fotografu, kad, pavyzdžiui, būtų patenkintas kiekvieno svečio noras nusifotografuoti prie bažnyčios su jaunaisiais ir pan.

2. Vestuvių fotografavimo patirtis


Kiek metų fotografuoja? Kiek vestuvių įamžino? Klientų atsiliepimai? Ar fotografavo vestuves Jūsų mieste/bažnyčioje? Ypatingos fotografavimo vietos Jūsų mieste?

3. Užsakymų skaičius


Ar Jūsų vestuvės bus vienintelis užsakymas fotografo savaitgaliui? Jeigu fotografas dirba ir penktadienį, ir šeštadienį - gali nukentėti nuotraukų kokybė.

4. Nuotraukų pateikimo būdas


Ar gausite nuotraukų originalus ar tik kopijas? Iš esmės nuo to priklauso ir apmokėjimas už paslaugas. Pagrindiniai paslaugų teikimo šablonai: 1) jauniesiems kaip galutinis produktas pateikiamas nuotraukų albumas, o svečiams siūloma įsigyti nuotraukas už papildomą mokestį ; 2) jauniesiems pateikiamas DVD su nuotraukų originalais.

5. Nuotraukų korekcijos


Kiek nuotraukų bus koreguojama? Ar galima pasirinkti kurias nuotraukas koreguoti? Ar nuotraukos retušuojamos?

6. Naudojama įranga


Tai žinoma nereiškia, kad Jums reiktų išsiaiškinti fotoaparato ar naudojamų objektyvų parametrus ir t.t., tačiau šio klausimo reiktų paklausti tuomet, jei suabejojate fotografo profesionalumu ir kai iškyla klausimas ar nesamdote "profesionalo", kuris apie fotografavimo įrangos subtilybes supranta mažiau nei klientai.

7. Legalumas


Tai parodo fotografo požiūrį į savo darbą. Be to, su tokiais fotografais yra pasirašoma paslaugų teikimo sutartis, kuri yra paslaugų suteikimo ir kokybės garantas.

8. Netikėtų situacijų valdymas


Kas būtų jei fotografas dėl ligos ar kitų situacijų negalėtų sutartą dieną fotografuoti vestuvių? Ar turi atsarginę įrangą? Kuriam laikui archyvuoja nuotraukų originalus?

9. Vestuvinių nuotraukų pavyzdžiai


Prašykite viso reportažo iš vienų vestuvių, nes taip susidarysite bendresnį vaizdą nei iš atskirai atrinktų nuotraukų iš kelių vestuvių (greičiausiai gražiausių ir geriausiai pavykusių kadrų).

10. Papildomas darbas


Ar yra galimybė, jei prireiktų, fotografuoti ilgiau nei sutarta? Kokia viršvalandžių kaina? Ar bus suteiktos nuolaidos?

11. Papildomos paslaugos


Papildomos paslaugos: interaktyvi nuotraukų galerija, nuotraukų knyga, patinkančių nuotraukų įrėminimas ir pan. Ar galės fotografas išpildyti Jūsų visus norus ir sumanymus?

KLAUSIMAI SAU PO SUSITIKIMO SU VESTUVIŲ FOTOGRAFU:


1. Ar patiko nuotraukų pavyzdžiai? Nuotraukų stilius, pateikimas? Techniniai aspektai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį:
• ar nuotraukos ryškios, sufokusuotos (ypatingai veidai), ar ne per tamsios/šviesios;
• ar tinkami nuotraukų "įrėminimai". Žinoma, tai skonio reikalas, tačiau reiktų atkreipti dėmesį ar nenaudojami ypač keisti, neskoningi rėmai (teko matyti, kai graži nuotrauka gamtoje aprėminta teptukais, dažų tubelėmis ... );
• ar žmonės nuotraukose atrodo natūraliai? Tai parodo, ar fotografas iš tikrųjų moka pagauti šventės akimirkas arba sukurti komfortabilią atmosferą šventės metu;
• kaip panaudotas apšvietimas? ar nėra erzinančių šešėlių už žmonių nugarų? Ar nuotrauka kontrastinga?
2. Ar fotografas atrodo patikimas? Ar pasirašyta sutartis? Ar tinka apmokėjimo būdas, darbų atlikimo terminai?
3. Ar fotografas patiko? Ar tai malonus žmogus? Ar suprato Jūsų norus? TAI LABAI SVARBU, kadangi būtent šis žmogus visą dieną bus šalia Jūsų, todėl tikrai nesinorėtų erzinančio dėdės greta. :)

šaltinis: www.tavofotografas.lt
 
Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt