Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
www.dizainogalerija.com
Adresas: Pristatymas į VISUS LIETUVOS MIESTUS, Vilnius
Telefonas: +37068419241
El. paštas: info@dizainogalerija.com
Tapkime draugais facebook'e:
Facebook puslapis:
URL: http://www.dizainogalerija.com
 RUOŠIATE ŠVENTĘ IR NORITE NUSTEBINTI SVEČIUS?
Sukursime Jums išskirtinius, prabangius rankų darbo kvietimus, stalo korteles, palinkejimų knygas, gausite profesionalią dailininkės-dizainerės konsultaciją.

Kvietimai ir stalo kortelės gaminamos pagal individualius užsakymus, todėl rinkdamiesi galite prašyti pakeisti dydį, spalvas, popierių ar dekorą. Galite užsisakyti prekes iš vitrinos, o jei pageidaujate, dailininkė-dizainerė sukurs Jums kažką naujo. Visi mūsų gaminiai yra vienetiniai arba mažo tiražo.

Sveikinimų ir kvietimų tekstus galime užrašyti bet kokia kalba. Tekstus galime sukurti lietuviškus, angliškus, lenkiškus ir rusiškus.

MŪSŲ TIKSLAS - kurti tai, kas palieka pėdsakus žmonių prisiminimuose, yra autentiška ir prasminga. Visi gaminiai yra vienetiniai arba mažo tiražo. Jų nerasite parduotuvėse, nes jie kuriami tik Jums, atsižvelgiant į Jūsų norus. Kiekvienas mūsų sukurtas daiktas turi savo idėją ir legendą. Prie kiekvieno jų prisiliečia dailininkė, todėl visur galima pajusti šilto rankų darbo ir spinduliuojančių gerų emocijų.

MŪSŲ ETALONAS yra Rytų kultūra, kuri pasižymi aukštu grožio supratimu, subtilia kūryba ir gyvenimo būdu harmonijoje su gamta ir pačiu savimi. Labai vertiname bendravimą su svetainės lankytojais, nes tai suteikia mums galimybę tobulėti ir kurti naujus dalykus.

 
Darbo laikas:
P. 10:00-20:00
A. 10:00-20:00
T. 10:00-20:00
K. 10:00-20:00
P. 10:00-20:00
Š.
S.

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt